E-Devlet Alt-Üst Soyağacı Sistemi Tekrar Hizmete Açıldı

Geçen hafta E-Devlet’e gelen Alt-Üst sorgulaması tüm sistemlerin çökmesine neden olmuştu ve sosyal medya’da aşırı derece komik tweetler ve capsler hazırlanmıştı. Sitemizde’de bulabilirsiniz. Gönderinin sonunda sizlere içeriğimize gitmeniz için link bırakacağız..

edevlet sistemi online


Çok fazla uzatmayacağım arkadaşlar kısaca sizlere soyunuzu sorgulamanız için sistemin aktif olduğunu bildiren bir haber yapmak istedik. Bu arada geçen hafta soyağacı bilginizi sorgulayamadıysanız. Tekrardan sizi öyle bir yoğunluk beklemiyor, bu sefer sistem sizi sıraya alıyor. E-Devlet sizin raporunuzu hazırladığında size E-posta yoluyla bildiriyor, bunun içinde e-devletinizde telefonunuz ve e-postanız onaylı olması gerekmektedir.

edevlet alt üst sorgulama hizmeti


E-Devlet’te Alt-Üst Soy Bilginizi Nasıl Sorgularsınız?

E-Devlet sistemine giriş yapmayı başarırsanız, sitedeki arama kısmına soyağacı yazıp “Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. İlk başta karşnıza sizin nufüs bilgileriniz geliyor. Sonra size “Belge Oluştur” diye bir kısım geliyor. Ona tıkladıktan sonra, sistem sizi sıraya alıyor ve size E-posta  yoluyla dönüş yapılıyor. Bu şekilde bir çözüm bulunmuş ki sistem geçen hafta ki gibi sıkıntı çekmesin..

edevlet soyağacı sorgulama

E-Devlet Soyağacı İle İlgili Komik Tweetler isimli içeriğimizide incelemek isterseniz linke tıklayabilir ve tebessüm edebilirsiniz. Allaha emanet olun..


Hiç yorum yok :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.